Skip links

Kontrat Lojistiği

Biz

Çözümlerimiz

Sektörler

İletişim

Kimya & Petrokimya

Güvenle, Özenle, Hedefe!

Birçok endüstriyel ürünün üretiminde kullanılan kimya ve petrokimya ürünleri, plastikten ilaçlara, gübrelerden boya ve kaplamalara kadar pek çok ürünün üretiminde kullanılıyor. Bu tür ürünlerin zamanında ve güvenli bir şekilde tedarik edilmesi, üretim süreçlerinin kesintisiz devam etmesi açısından büyük önem taşıyor. Kimya ürünlerinin lojistik operasyonlarında güvenlik ve emniyet standartları da oldukça önemli ayrıntılar içeriyor.

Talay Logistics olarak kimya & petrokimya ürünlerinin taşınmasında yıllar içerisinde edindiğimiz köklü deneyimi, hizmet kalitemize yansıtıyoruz. Taşımalarımızda oldukça yüksek paya sahip bu tür ürünler için farklı tipte ekipman seçeneklerine sahibiz. Isotank, Flexitank ve Container Liner gibi ekipmanlarımızla müşterilerimizin her ihtiyacını tek elden karşılıyoruz. Güçlü intermodal altyapımızla kimya taşımalarında dünyanın birçok noktasına erişebiliyoruz.

Taşımalarımızı ulusal ve uluslararası standartlara göre gerçekleştiriyor, bu alanda hataya yer bırakmadan çözüm üretiyoruz. Taşıma yaptığımız ekipmanlarımızı, operasyon bittikten sonra düzenli olarak temizliyor, denetimden geçiriyor ve 3. bir tank operatörü tarafından onay aldıktan sonra tekrar kullanıyoruz.

Öne Çıkanlar

Hızlı Teklif

Ekiplerimiz desteğe hazır

+90 (212) 495 17 00