Skip links

Kontrat Lojistiği

Biz

Çözümlerimiz

Sektörler

İletişim

İntermodal

Hızlı Teklif

Ekiplerimiz desteğe hazır

+90 (212) 495 17 00

İntermodal Taşımacılık

İntermodal taşımacılık deneyimimizi, ekipman ve altyapı gücümüzü hizmetimize en iyi şekilde yansıtıyoruz.
İntermodal taşımacılık da #BizimleKolay
Karbon ayak izini azaltan çözümler, ideal terminli taşımalar.

Yüklerin taşıma kabını değiştirmeden Ro-Ro, demir yolu ve kara yolu operasyonlarını birlikte kullanarak hedefe ulaştırıyoruz. Doğru rota optimizasyonu ile transit sürelerde verimliliğe odaklanıyoruz. Trafik, sınır kapılarında bekleme, hava koşulları gibi etkenleri pas geçerek doğrudan hedefe ulaşıyoruz.

Güçlü acente ve yaygın intermodal ağımız sayesinde Türkiye ile Avrupa, Kuzey Afrika, Amerika ve Asya arasında taşımalar yapıyoruz. Müşterilerimize geniş bir ekipman yelpazesi sunarak taşımacılık ihtiyaçlarını karşılamak için esneklik sağlıyoruz. 5 bini aşan 45’lik ve 20’lik konteyner, Isotank ve Swap Body seçeneklerimizle başta gıda, tekstil, otomotiv, likit ve kimyevi ürünler olmak üzere her sektöre ait yükü taşıyabiliyoruz.

Hem verimlilik hem de maliyet açısından önemli avantajlar sunduğumuz intermodal operasyonlarımızda, müşterilerimize sabit transit sürelerde teslimatlar, daha düşük maliyetler ve daha az karbon salımı gibi faydalar sağlıyoruz. Böylece müşterilerimizin rekabetçi kalmasına ve sürdürülebilirlik hedeflerine ulaşmasına yardımcı oluyoruz. Aynı zamanda Avrupa Yeşil Mutabakat süreçleri için hem sektörümüze hem de ithalatçı ve ihracatçı müşterilerimize fayda sağlıyoruz.

Öne Çıkanlar