Skip links

Kontrat Lojistiği

Biz

Çözümlerimiz

Sektörler

İletişim

Kariyer

En önemli kaynağımız insan.

Çalışma arkadaşlarımızı başarılarımızın, ilerleyişimizin ve büyümemizin kaynağı olarak görüyoruz. Onlar ile birlikte yürüyoruz. Bu nedenle çalışma arkadaşlarımızın gelişimini ve başarısını ön planda tutan bir kariyer politikamız bulunuyor.

Ekip arkadaşlarımızın yeteneklerini keşfetmelerine ve potansiyellerini en üst seviyeye çıkarmalarına olanak tanıyoruz. İşe alım sürecinden başlayarak, her çalışanımızın benzersiz yeteneklere sahip olduğuna inanıyoruz. Talay Logistics olarak farkına varılamayan yetenek ve kabiliyetleri ortaya çıkarmaya odaklanıyor, çalışanlarımızın kariyerlerinde yükselmelerini sağlıyoruz. Böylece şirketimizde en doğru pozisyonda, en verimli şekilde çalışmalarını sağlıyoruz.

Düzenli olarak eğitim programları ve mentorluk gibi gelişim fırsatları sunarak, çalışanlarımızın potansiyellerini gerçekleştirmelerine destek oluyoruz.

Her çalışanımızın performansını düzenli olarak değerlendiriyor ve hedefler belirliyoruz. Böylece ilerlemelerini izleyerek başarılarını kutluyor ve motivasyonlarını artırıyoruz. Çalışanlarımızın gelişim alanlarını belirliyor, destekleyici geri bildirimlerle performanslarını artırmalarına yardımcı oluyoruz.

Açık Pozisyonlarımız
Sana uygun açık pozisyonlara başvurarak özgeçmişini İnsan Kaynakları ekibimize iletebilirsin.