Skip links

Kontrat Lojistiği

Biz

Çözümlerimiz

Sektörler

İletişim

Hikayemiz

Lojistik sürekli ilerlemeyi, hareket halinde olmayı ve güncellenmeyi gerektirir.

2014 yılında intermodal taşımacılık yapmak üzere Sarp Intermodal adıyla çıktığımız yolda, 10. yılımızı kutladığımız 2024 yılında Talay Logistics adı altında lojistiğin her alanında uçtan uca anlayışıyla hizmet veren bir marka olarak sürdürüyoruz.

On yıl gibi kısa bir sürede Türkiye’de ve sektörde birçok ilki gerçekleştiren güçlü bir mirasın devamı olarak çevreci, sürdürülebilir ve maliyet etkin lojistik çözümler üretiyoruz. İntermodal taşımalardaki büyük gücümüzü hava yolu, deniz yolu, kara yolu, kontrat lojistiği, depolama, gümrükleme ve yurt içi taşımalarda da gösteriyoruz. Türkiye’de İstanbul, Ankara, Adana, Bursa, İzmir, Kocaeli ve Yalova’da ofis ve tesislerimiz, yurt dışında ise Almanya, Bulgaristan, Fransa, İtalya, Litvanya ve Romanya’da iştiraklerimiz bulunuyor.

İntermodal taşımalarımız ve çevreci operasyonlarımızla doğaya saygılı bir iş süreci yönetiyoruz. Türkiye’nin ilk yüzde 100 elektrikli çekicisini filomuza katarak operasyonlarımızda kullanmaya devam ediyoruz. Bununla birlikte şirket merkezimizde ve depolama tesislerimizde güneş enerjisini kullanıyoruz. Sürekli yatırım yaptığımız ekipman sayımız ve çeşitliliği sayesinde, birçok sektöre ve yüke özel entegre taşımacılık hizmeti veriyoruz. 20’lik ve 45’lik konteyner, Isotank, Swap Body, askılı-tenteli treyler, şasi, çekici ve müşterilerimize özel ekiplerimizle tedarik zincirinin kesintisiz akışını sağlıyoruz.

Söz konusu teknoloji olduğunda, lojistiği dijital altyapımızla en iyi şekilde kurguluyoruz. Teknolojiyi iş süreçlerimizin her aşamasına entegre ediyor, güncel dijital altyapımız sayesinde dünyanın herhangi bir noktasında lojistik operasyon yapabiliyoruz. 700’ü aşan alanında uzman insan kaynağımızla, yurt içi ve yurt dışındaki yapılanmalarımızı en iyi şekilde yönetiyoruz.

Talay Logistics olarak müşterilerimize değer katmaya, çevreci ve sürdürülebilir hizmetlerimizi dünyanın her noktasında sunmaya devam edeceğiz.

0+

Country

0

Awards and Medals

0k+

International Customers

0+

Facilities